Organisatie



Bestuur
Patricia Vermeulen Voorzitter
Friso Sybrandy Vice-voorzitter / Bestuurslid Accommodatie
Roy de Jong Penningmeester
Albert Goense Secretaris
Jeroen de Jong Bestuurslid Hockeytechnische Zaken
Organisatie
Elkin van Leeuwen Beheerder
Friso Sybrandy Bestuurslid Accommodatie
Administratieve Organisatie
Maaike Westdijk - Henneman Ledenadministratie
Sjoerd Westdijk Administrateur
Karin Blok VOG Administratie
Inge Oevering VOG Administratie
Miriam Kalika Vrijwilligerscontracten
App | Website | Clubcard | ICT
Sjoerd Westdijk Webmaster
Jorn Hoogland Webmaster
Adriana Overdijkink Webmaster
Privacy en Gegevensbescherming (AVG)
Alma Kuijpers Privacy Officer
Commissies in alfabetische volgorde
Accommodatiecommissie
Franca Hoff Manager Clubhuis
Jacques Mol Commissielid
Stefan Morssink Commissielid
Barcommissie
Marjolein Schlarmann Commissielid
Commissie Sportiviteit en Respect (S&R)
Milja Brinksma Commissielid
Erwin Verwer Commissielid
Michiel Wildeboer Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Froukje Udink Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Continuïteitscommissie
Jean Olthof Voorzitter
Maartje Bedaux Secretaris
Robbert Luijpen Penningmeester
Controlecommissie
Amira Osman Commissielid
DWF
Maartje Bedaux Commissielid
Evenementencommissie
Wendy Korving Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Grote Clubactie Commissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Marcel Jacobs Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
HCY Academy
Renée Hoiting Manager HCY Academy
Jan willem van Vliet Sport Coördinator
Jongste Jeugdcommissie
Anneke Hommels Lijncoördinator 1e jrs F
Angela Verweij Lijncoördinator 1e jrs F
Jozefine Hoft Lijncoördinator 2e jrs F
Maaike Westdijk - Henneman Lijncoördinator 2e jrs F
Pieter van den Berg Lijncoördinator 1e jrs E
Jaap van der Velden Lijncoördinator 1e jrs E
Dick Jense Lijncoördinator 2e jrs E
Sten van Ooik Lijncoördinator 2e jrs E
Nynke Daane Voorzitter Jongste Jeugdcommissie
Kluscommissie
Stefan Morssink Commissielid
Friso Sybrandy Commissielid
Edwin de Heij Commissielid
Robbert Luijpen Commissielid
Jack in den Haak Commissielid
Robbert Staal Commissielid
Ardo de Graaf Commissielid
Jacques Mol Commissielid
Dick Jense ICT
Materialencommissie
Astrid Baks Commissielid
Monique van Hattum Commissielid
Peter Brouwer Commissielid
Babette van der Wijst Commissielid
Anke Bremmers Commissielid
Redactie
Githa Mourits Redacteur
Erwin Bloys van Treslong Redacteur
Scheidsrechterscommissie
Jordi Pavloff Voorzitter
Maartje Bedaux Commissielid
Kan de Jong Commissielid
Walter Michiels Commissielid
Sponsorcommissie
Marcel Verbraak Voorzitter
Martijn Ramekers Commissielid
Roeland Barkhof Commissielid
Gert-Jan Borgman Commissielid
Arnoud van Unen Commissielid
Nils Schmeling Commissielid
Paul Pasveer Commissielid
Technische Commissie
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens A
Erik Groenewegen Lijncoördinator Meisjes A
Edmund Vriesde Lijncoördinator Jongens B
Lars Wigersma Lijncoördinator Meisjes B
Jeroen de Jong Lijncoördinator Jongens C
Ilse Bloot - Blokland Lijncoördinator Meisjes C
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Jongens D
Boudewijn Goedhart Lijncoördinator Meisjes D
Technische Commissie Senioren Breedte
Jasper Bremer Voorzitter
Tijn van Eldijk Commissielid
Roger Blokland Commissielid
Patricia Vermeulen Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Sjoerd Westdijk Lijncoördinator Trim
Technische Commissie Senioren Top
Jasper Bremer Voorzitter
Maarten Schoemaker Commissielid
Frank Barendregt Commissielid
Thomas van Meerten Commissielid
Toernooicommissie
Maaike Westdijk - Henneman Commissielid
Hugo 't Hart Commissielid
Diaan Schulte Commissielid
Tuchtcommissie
Marjolein Vercammen Voorzitter
René van Winden Secretaris
Jarl Kuiper Commissielid
Kyung de Graaf Commissielid
Franca Hoff Commissielid
Mildred Taal Commissielid
Vertrouwenscontactpersoon (VCP)
Kirsten van der Kleij Contactpersoon
Anneke van der Horst-Dijkman Contactpersoon
Erwin Verwer Contactpersoon
Wedstrijdsecretariaat
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris Jeugd
Renée Hoiting Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd
Lars Wigersma Wedstrijdsecretaris senioren
Wedstrijdtafel
Caroline Harteveld Gastvrouw
Eline Luijpen-Bloem Gastvrouw
Zaalhockeycommissie
Renée Hoiting Zaalcommissaris
Monique van den Broek Commissielid