ZAAL - MO18-2
Terug

ZAAL - MO18-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Arjen van Luttervelt
Coach Robert jan de Rek
Trainer Marcel Jacobs
Trainer Tijmen van Tongeren
Trainer Edmund Vriesde
Manager Helena Sinclair

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto MO18-2 Ypenburg MO18-2 15:30
Ypenburg MO18-2 HDS MO18-2 16:10
Alecto MO18-2 HDS MO18-2 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HDS MO18-2 8 20 6 2 0
2 Ypenburg MO18-2 8 19 6 1 1
3 Forescate MO18-2 8 12 4 0 4
4 Westland MO18-2 10 11 3 2 5
5 Roomburg MO18-3 8 9 2 3 3
6 Alecto MO18-2 10 8 2 2 6
7 Leiden MO18-4 8 5 1 2 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb HDS MO18-2 16:10 thuis
11 feb L.S.C. ALECTO MO18-2 15:30 uit
19 feb LOHC MO18-4 14:50 thuis
19 feb HV Westland MO18-2 13:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Forescate MO18-2 Westland MO18-2 (4-0)final
Westland MO18-2 Ypenburg MO18-2 (1-9)final
Forescate MO18-2 Ypenburg MO18-2 (2-4)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
HDS MO18-2 Leiden MO18-4 (2-2)final
Alecto MO18-2 Leiden MO18-4 (2-4)scheduled
HDS MO18-2 Alecto MO18-2 (3-1)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Ypenburg MO18-2 Alecto MO18-2 (5-2)scheduled
Roomburg MO18-3 Alecto MO18-2 (3-3)scheduled
Ypenburg MO18-2 Roomburg MO18-3 (7-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Westland MO18-2 Leiden MO18-4 (2-2)scheduled
Leiden MO18-4 HDS MO18-2 (0-3)scheduled
Westland MO18-2 HDS MO18-2 (1-7)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
HDS MO18-2 Ypenburg MO18-2 (4-2)final
Westland MO18-2 Roomburg MO18-3 (3-2)final
Ypenburg MO18-2 Forescate MO18-2 (7-4)final
Alecto MO18-2 Roomburg MO18-3 (0-0)scheduled
Westland MO18-2 Alecto MO18-2 (3-0)scheduled
HDS MO18-2 Forescate MO18-2 (5-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Leiden MO18-4 Roomburg MO18-3 (1-3)final
Roomburg MO18-3 Ypenburg MO18-2 (3-3)final
Leiden MO18-4 Ypenburg MO18-2 (0-2)final
Alecto MO18-2 Forescate MO18-2 (0-5)scheduled
Westland MO18-2 Forescate MO18-2 (1-5)final
Alecto MO18-2 Westland MO18-2 (2-7)scheduled
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Roomburg MO18-3 HDS MO18-2 (3-6)final
HDS MO18-2 Westland MO18-2 (1-1)final
Roomburg MO18-3 Westland MO18-2 (5-3)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Leiden MO18-4 Alecto MO18-2 (2-3)scheduled
Forescate MO18-2 Alecto MO18-2 (1-2)scheduled
Leiden MO18-4 Forescate MO18-2 (1-6)final