ZAAL - MO16-4
Terug

ZAAL - MO16-4

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Kan de Jong
Manager Leontien van der Plas
Manager Michelle de Raaij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HCRB MO16-3 IJssel MO16-4 11:30
Feijenoord MO16-2 IJssel MO16-4 12:10
HCRB MO16-3 Feijenoord MO16-2 12:50
Gouda MO16-4 Victoria MO16-5 13:30
Victoria MO16-5 Ypenburg MO16-4 14:10
Gouda MO16-4 Ypenburg MO16-4 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Feijenoord MO16-2 9 17 5 2 2
2 IJssel MO16-4 8 16 5 1 2
3 Krimpen MO16-1 10 16 5 1 4
4 Victoria MO16-5 8 14 4 2 2
5 HCRB MO16-3 7 14 4 2 1
6 Ypenburg MO16-4 8 6 2 0 6
7 Gouda MO16-4 8 0 0 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb HV Victoria MO16-5 14:10 uit
12 feb Goudse MHC MO16-4 14:50 uit
18 feb HC De IJssel MO16-4 12:50 thuis
18 feb HV Victoria MO16-5 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Victoria MO16-5 Krimpen MO16-1 (9-2)final
HCRB MO16-3 Ypenburg MO16-4 (3-1)final
Feijenoord MO16-2 Krimpen MO16-1 (3-3)scheduled
Ypenburg MO16-4 Gouda MO16-4 (5-2)scheduled
Victoria MO16-5 Feijenoord MO16-2 (3-1)scheduled
HCRB MO16-3 Gouda MO16-4 (8-0)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Feijenoord MO16-2 Ypenburg MO16-4 (4-1)scheduled
Ypenburg MO16-4 HCRB MO16-3 (2-5)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Krimpen MO16-1 Gouda MO16-4 (7-2)scheduled
Gouda MO16-4 IJssel MO16-4 (1-4)scheduled
Krimpen MO16-1 IJssel MO16-4 (1-6)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
IJssel MO16-4 Feijenoord MO16-2 (3-4)scheduled
Gouda MO16-4 Feijenoord MO16-2 (2-7)scheduled
IJssel MO16-4 Gouda MO16-4 (9-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Krimpen MO16-1 HCRB MO16-3 (3-2)final
HCRB MO16-3 Victoria MO16-5 (3-2)final
Krimpen MO16-1 Victoria MO16-5 (5-7)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
IJssel MO16-4 Krimpen MO16-1 (6-8)final
Krimpen MO16-1 Ypenburg MO16-4 (3-2)final
IJssel MO16-4 Ypenburg MO16-4 (5-1)final
Feijenoord MO16-2 Gouda MO16-4 (5-0)scheduled
Victoria MO16-5 Gouda MO16-4 (4-0)final
Feijenoord MO16-2 Victoria MO16-5 (3-3)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Ypenburg MO16-4 Feijenoord MO16-2 (3-1)final
Victoria MO16-5 IJssel MO16-4 (2-3)final
IJssel MO16-4 HCRB MO16-3 (1-1)scheduled
Krimpen MO16-1 Feijenoord MO16-2 (2-5)final
Victoria MO16-5 HCRB MO16-3 (1-1)scheduled
Ypenburg MO16-4 Krimpen MO16-1 (2-6)final