ZAAL - MO16-2
Terug

ZAAL - MO16-2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Erwin Bloys van Treslong
Coach Daphne Thunnissen
Trainer Olumide Somefun
Manager Sung Hee Damen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Ypenburg MO16-2 Wateringse veld MO16-2 9:30
HDS MO16-3 Wateringse veld MO16-2 10:10
Ypenburg MO16-2 HDS MO16-3 10:50
Craeyenhout MO16-3 HDM MO16-8 15:30
HDM MO16-8 Klein Zwitserland MO16-5 16:10
Craeyenhout MO16-3 Klein Zwitserland MO16-5 16:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Berkel-Rodenrijs MO16-3 12 28 9 1 2
2 Wateringse veld MO16-2 10 27 9 0 1
3 Craeyenhout MO16-3 10 16 5 1 4
4 Ypenburg MO16-2 10 13 4 1 5
5 Klein Zwitserland MO16-5 10 10 3 1 6
6 HDS MO16-3 10 7 2 1 7
7 HDM MO16-8 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb HDS MO16-3 10:50 thuis
11 feb Hockey Club Wateringse Veld MO16-2 09:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Klein Zwitserland MO16-5 Craeyenhout MO16-3 (1-4)final
Craeyenhout MO16-3 HDS MO16-3 (2-0)final
Klein Zwitserland MO16-5 HDS MO16-3 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs MO16-3 Ypenburg MO16-2 (3-1)final
Ypenburg MO16-2 HDM MO16-8 (4-1)final
Berkel-Rodenrijs MO16-3 HDM MO16-8 (3-1)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Craeyenhout MO16-3 Wateringse veld MO16-2 (1-3)final
Wateringse veld MO16-2 Ypenburg MO16-2 (2-1)final
Craeyenhout MO16-3 Ypenburg MO16-2 (2-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
HDM MO16-8 HDS MO16-3 (4-3)final
Berkel-Rodenrijs MO16-3 HDS MO16-3 (6-3)final
HDM MO16-8 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (0-6)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HDM MO16-8 Ypenburg MO16-2 (0-5)final
Ypenburg MO16-2 Craeyenhout MO16-3 (4-2)final
HDM MO16-8 Craeyenhout MO16-3 (3-5)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Wateringse veld MO16-2 Klein Zwitserland MO16-5 (6-2)final
Berkel-Rodenrijs MO16-3 Klein Zwitserland MO16-5 (5-1)scheduled
Wateringse veld MO16-2 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (4-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
HDS MO16-3 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (3-2)final
Klein Zwitserland MO16-5 HDM MO16-8 (2-1)final
HDM MO16-8 Wateringse veld MO16-2 (1-7)final
Craeyenhout MO16-3 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (3-5)final
Klein Zwitserland MO16-5 Wateringse veld MO16-2 (1-2)final
HDS MO16-3 Craeyenhout MO16-3 (1-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Berkel-Rodenrijs MO16-3 Craeyenhout MO16-3 (3-3)scheduled
Wateringse veld MO16-2 Craeyenhout MO16-3 (4-1)final
Berkel-Rodenrijs MO16-3 Wateringse veld MO16-2 (4-3)final
HDS MO16-3 Klein Zwitserland MO16-5 (1-6)scheduled
Klein Zwitserland MO16-5 Ypenburg MO16-2 (2-2)scheduled
HDS MO16-3 Ypenburg MO16-2 (5-3)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Wateringse veld MO16-2 HDS MO16-3 (7-2)final
HDS MO16-3 HDM MO16-8 (4-4)final
Wateringse veld MO16-2 HDM MO16-8 (7-0)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Ypenburg MO16-2 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (2-3)scheduled
Klein Zwitserland MO16-5 Berkel-Rodenrijs MO16-3 (2-4)scheduled
Ypenburg MO16-2 Klein Zwitserland MO16-5 (5-0)scheduled