ZAAL - MO16-1
Terug

ZAAL - MO16-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Casper van Beek
Coach/trainer Paul van Rietschoten
Manager Lisette Bakker

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wateringse veld MO16-1 Pollux MO16-1 9:30
Pollux MO16-1 Westland MO16-2 10:10
Wateringse veld MO16-1 Westland MO16-2 10:50
Ring Pass Delft MO16-2 Bleiswijk MO16-1 11:30
HUDITO MO16-1 Bleiswijk MO16-1 12:10
Ring Pass Delft MO16-2 HUDITO MO16-1 12:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg MO16-1 10 26 8 2 0
2 Wateringse veld MO16-1 8 17 5 2 1
3 Bleiswijk MO16-1 8 13 4 1 3
4 Pollux MO16-1 8 8 2 2 4
5 Westland MO16-2 10 7 2 1 7
6 Ring Pass Delft MO16-2 8 7 1 4 3
7 HUDITO MO16-1 8 6 2 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
18 feb VMHC Pollux MO16-1 16:10 thuis
18 feb HV Bleiswijk MO16-1 15:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Ring Pass Delft MO16-2 Wateringse veld MO16-1 (1-3)final
Wateringse veld MO16-1 Ypenburg MO16-1 (1-2)final
Ring Pass Delft MO16-2 Ypenburg MO16-1 (3-3)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Bleiswijk MO16-1 HUDITO MO16-1 (5-4)final
Westland MO16-2 HUDITO MO16-1 (4-2)final
Bleiswijk MO16-1 Westland MO16-2 (2-0)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Pollux MO16-1 Ring Pass Delft MO16-2 (3-3)final
Bleiswijk MO16-1 Ring Pass Delft MO16-2 (1-1)final
Pollux MO16-1 Bleiswijk MO16-1 (1-2)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
HUDITO MO16-1 Westland MO16-2 (8-0)final
Westland MO16-2 Ypenburg MO16-1 (1-3)final
HUDITO MO16-1 Ypenburg MO16-1 (0-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Pollux MO16-1 Ypenburg MO16-1 (1-4)scheduled
Ypenburg MO16-1 HUDITO MO16-1 (2-1)final
Pollux MO16-1 HUDITO MO16-1 (3-5)scheduled
Westland MO16-2 Wateringse veld MO16-1 (0-2)final
Bleiswijk MO16-1 Wateringse veld MO16-1 (1-3)final
Westland MO16-2 Bleiswijk MO16-1 (1-2)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
HUDITO MO16-1 Pollux MO16-1 (3-4)scheduled
Pollux MO16-1 Wateringse veld MO16-1 (1-1)scheduled
HUDITO MO16-1 Wateringse veld MO16-1 (2-3)final
Ypenburg MO16-1 Westland MO16-2 (5-1)final
Ring Pass Delft MO16-2 Westland MO16-2 (4-2)final
Ypenburg MO16-1 Ring Pass Delft MO16-2 (5-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Ypenburg MO16-1 Bleiswijk MO16-1 (2-0)final
Wateringse veld MO16-1 Bleiswijk MO16-1 (2-1)final
Ypenburg MO16-1 Wateringse veld MO16-1 (1-1)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Westland MO16-2 Ring Pass Delft MO16-2 (2-2)final
Ring Pass Delft MO16-2 Pollux MO16-1 (1-3)scheduled
Westland MO16-2 Pollux MO16-1 (2-0)scheduled