ZAAL - MO12-5
Terug

ZAAL - MO12-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Murali Nair
Coach Diaan Schulte
Trainer Meike Muilwijk
Manager Fidan Bulut
Manager Janine Dousma
Lijncoördinator Sten van Ooik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Evergreen MO12-1 Pijnacker MO12-5 9:30
Schiedam MO12-4 Voorne MO12-3 9:30
Voorne MO12-3 Ypenburg MO12-5 10:10
Westland MO12-5 Pijnacker MO12-5 10:10
Schiedam MO12-4 Ypenburg MO12-5 10:50
Evergreen MO12-1 Westland MO12-5 10:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Evergreen MO12-1 8 18 6 0 2
2 Westland MO12-5 8 16 5 1 2
3 Ypenburg MO12-5 8 15 4 3 1
4 Pollux MO12-3 10 10 3 1 6
5 Schiedam MO12-4 8 9 2 3 3
6 Voorne MO12-3 8 8 2 2 4
7 Pijnacker MO12-5 10 8 2 2 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb HC Schiedam MO12-4 10:50 uit
12 feb HC Voorne MO12-3 10:10 uit
19 feb HC Voorne MO12-3 12:50 thuis
19 feb MHV Evergreen MO12-1 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Pollux MO12-3 Ypenburg MO12-5 (7-0)final
Ypenburg MO12-5 Pijnacker MO12-5 (1-1)final
Pollux MO12-3 Pijnacker MO12-5 (3-0)final
Westland MO12-5 Voorne MO12-3 (4-1)final
Evergreen MO12-1 Voorne MO12-3 (3-1)scheduled
Westland MO12-5 Evergreen MO12-1 (6-1)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Pijnacker MO12-5 Westland MO12-5 (1-5)final
Westland MO12-5 Ypenburg MO12-5 (0-2)final
Pollux MO12-3 Schiedam MO12-4 (1-1)final
Pijnacker MO12-5 Ypenburg MO12-5 (2-2)final
Evergreen MO12-1 Schiedam MO12-4 (6-5)scheduled
Pollux MO12-3 Evergreen MO12-1 (1-4)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Schiedam MO12-4 Evergreen MO12-1 (4-7)scheduled
Pijnacker MO12-5 Evergreen MO12-1 (0-6)scheduled
Schiedam MO12-4 Pijnacker MO12-5 (7-0)final
Voorne MO12-3 Pollux MO12-3 (3-1)final
Pollux MO12-3 Westland MO12-5 (1-4)final
Voorne MO12-3 Westland MO12-5 (2-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Ypenburg MO12-5 Westland MO12-5 (2-1)final
Schiedam MO12-4 Westland MO12-5 (3-5)final
Pijnacker MO12-5 Pollux MO12-3 (2-1)final
Ypenburg MO12-5 Schiedam MO12-4 (2-2)final
Pollux MO12-3 Voorne MO12-3 (4-2)final
Pijnacker MO12-5 Voorne MO12-3 (5-3)scheduled
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Evergreen MO12-1 Ypenburg MO12-5 (3-5)final
Ypenburg MO12-5 Pollux MO12-3 (4-2)final
Evergreen MO12-1 Pollux MO12-3 (5-4)final
Voorne MO12-3 Pijnacker MO12-5 (2-0)final
Pijnacker MO12-5 Schiedam MO12-4 (1-2)final
Voorne MO12-3 Schiedam MO12-4 (2-2)final