ZAAL - MO12-3
Terug

ZAAL - MO12-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach/trainer Wouter Kuipers
Coach/trainer Wouter Tijdgat
Trainer Jaylee Kasius
Manager Astrid le Grand
Lijncoördinator Sten van Ooik

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Wateringse veld MO12-3 Leiden MO12-4 9:30
Leiden MO12-4 Klein Zwitserland MO12-6 10:10
Wateringse veld MO12-3 Klein Zwitserland MO12-6 10:50
Ypenburg MO12-3 Craeyenhout MO12-4 13:30
Ring Pass Delft MO12-2 Craeyenhout MO12-4 14:10
Ypenburg MO12-3 Ring Pass Delft MO12-2 14:50

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ypenburg MO12-3 10 26 8 2 0
2 Ring Pass Delft MO12-2 10 21 6 3 1
3 HDM MO12-7 12 20 6 2 4
4 Craeyenhout MO12-4 10 16 5 1 4
5 Wateringse veld MO12-3 10 6 2 0 8
6 Klein Zwitserland MO12-6 10 6 1 3 6
7 Leiden MO12-4 10 6 1 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb Ring Pass Delft MO12-2 14:50 thuis
12 feb Craeyenhout MO12-4 13:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
HDM MO12-7 Klein Zwitserland MO12-6 (3-0)final
Klein Zwitserland MO12-6 Ring Pass Delft MO12-2 (2-2)scheduled
HDM MO12-7 Ring Pass Delft MO12-2 (3-1)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Ypenburg MO12-3 Wateringse veld MO12-3 (3-1)final
Leiden MO12-4 Wateringse veld MO12-3 (1-0)final
Ypenburg MO12-3 Leiden MO12-4 (1-1)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Wateringse veld MO12-3 Ring Pass Delft MO12-2 (0-4)final
Craeyenhout MO12-4 Ring Pass Delft MO12-2 (1-4)final
Wateringse veld MO12-3 Craeyenhout MO12-4 (1-4)final
Klein Zwitserland MO12-6 Ypenburg MO12-3 (3-5)final
Ypenburg MO12-3 HDM MO12-7 (4-0)final
Klein Zwitserland MO12-6 HDM MO12-7 (2-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Leiden MO12-4 Craeyenhout MO12-4 (0-5)final
HDM MO12-7 Craeyenhout MO12-4 (2-2)final
Leiden MO12-4 HDM MO12-7 (1-3)final
Ring Pass Delft MO12-2 Klein Zwitserland MO12-6 (4-0)final
Klein Zwitserland MO12-6 Wateringse veld MO12-3 (2-3)final
Ring Pass Delft MO12-2 Wateringse veld MO12-3 (6-0)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Leiden MO12-4 Ring Pass Delft MO12-2 (1-1)final
Ring Pass Delft MO12-2 Ypenburg MO12-3 (1-1)final
Leiden MO12-4 Ypenburg MO12-3 (2-3)final
Craeyenhout MO12-4 HDM MO12-7 (3-1)scheduled
Wateringse veld MO12-3 HDM MO12-7 (1-7)scheduled
Craeyenhout MO12-4 Wateringse veld MO12-3 (3-4)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Craeyenhout MO12-4 Ypenburg MO12-3 (2-6)final
Ypenburg MO12-3 Klein Zwitserland MO12-6 (6-2)final
Craeyenhout MO12-4 Klein Zwitserland MO12-6 (3-2)final
Ring Pass Delft MO12-2 HDM MO12-7 (3-0)final
HDM MO12-7 Leiden MO12-4 (3-2)final
Ring Pass Delft MO12-2 Leiden MO12-4 (9-2)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
HDM MO12-7 Wateringse veld MO12-3 (6-0)final
Wateringse veld MO12-3 Ypenburg MO12-3 (2-4)final
HDM MO12-7 Ypenburg MO12-3 (1-3)final
Klein Zwitserland MO12-6 Leiden MO12-4 (3-3)final
Craeyenhout MO12-4 Leiden MO12-4 (4-0)scheduled
Klein Zwitserland MO12-6 Craeyenhout MO12-4 (4-2)scheduled