terrasmeubilair.jpg IMG_0963 - Version 2.JPG image.jpg esmeelooijen.jpg jongensb1.jpg jongstejeugdcopy.jpg hagel.jpg mb1kampioen2014.jpg sakemetjb1.jpg rijp.jpg 2016_1211_11151400(2).jpg wkveld.jpg veld1.jpg

Crowdfunding
Mobiele Tribune

Klik hier om te doneren
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast


Senioren
D1
20:30 - 22:00
V1 - AB
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
DJ1
20:30 - 22:00
V1 - CD
Trainer(s)
Tijmen van Tongeren
Opmerkingen
DVetB
21:00 - 22:30
V3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
V1 - AB
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
MA2
19:00 - 20:30
V2 - AB
Trainer(s)
Romy van Dijk
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
V1 - CD
Trainer(s)
Tijmen van Tongeren
Opmerkingen
MB3
18:00 - 19:00
V2 - CD
Trainer(s)
Gino de Vin
Opmerkingen
MB4
18:00 - 19:00
V2 - AB
Trainer(s)
Katryn Kampen
Misha Janssen
Opmerkingen
MB6
19:30 - 21:00
V2 - CD
Trainer(s)
Jamal Boutkabout
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Carlijn Kreikamp
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Gunvor Janssen
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Jasmijn de Rek
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E1
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E2
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E3
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E4
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
M6E5
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
MF1 Londen
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF2 Parijs
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF3 Berlijn
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF4 Rome
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF5 Wenen
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
MF6-A
16:00 - 17:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
Funkey
14:30 - 15:30
V1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Funkey olv Movella 11, 18 en 25 september 2, 9, 16 en 30 oktober 6 november 2019
Senioren
HVetA
21:00 - 22:30
V2
Trainer(s)
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
Per week wisselen met veld 3
HVetB
21:00 - 22:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
Per week wisselen met veld 3
HVetC
21:00 - 22:30
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
Per week wisselen met veld 3
Junioren C
JC1
17:30 - 19:00
V1 - AB
Trainer(s)
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
JC2
17:30 - 19:00
V1 - CD
Trainer(s)
Ties Luijpen
Opmerkingen
JC3
19:00 - 20:00
V3 - AB
Trainer(s)
Maarten Schoemaker
Opmerkingen
JC4
19:00 - 20:00
V3 - CD
Trainer(s)
Ties Luijpen
Opmerkingen
Junioren D
JD1
16:30 - 17:30
V1 - AB
Trainer(s)
Lars Kruijdenberg
Olivier Loeffen
Opmerkingen
JD2
16:30 - 17:30
V1 - CD
Trainer(s)
Maud Verbakel
Monique van den Broek
Opmerkingen
JD3
18:00 - 19:00
V3 - AB
Trainer(s)
Pieter Gruithuijzen
Opmerkingen
JD4
18:00 - 19:00
V3 - CD
Trainer(s)
Tijmen van Tongeren
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Daniel van Langen
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
V2
Trainer(s)
Dante Verweij
Opmerkingen
J6E2
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E3
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
J6E4
17:00 - 18:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd F
JF1 Madrid
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
JF2 Athene
16:00 - 17:00
V2
Trainer(s)
Opmerkingen
JF6-A
16:00 - 17:00
V3
Trainer(s)
Opmerkingen