15:45 - 16:45 |
JJ Onder 8 |
Robin Olthof Loet Soesman |
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Jongens Onder 7-1 |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Jongens Onder 8-1 |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Jongens Onder 9-1 |
|
V3 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 7-1 |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 7-2 |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 8-1 |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 8-2 mix |
|
V2 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 9-1 |
|
V3 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 9-2 |
|
V3 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 9-3 |
|
V3 |
|
15:45 - 16:45 |
Meisjes Onder 9-4 |
|
V3 |
|
16:30 - 18:00 |
Jongens Onder 12-1 |
Daan Westdijk Rick Wennekes Stijn Landman |
V1 - CD |
|
16:30 - 18:00 |
Meisjes Onder 12-2 |
Sergio Matla Leann den Heijer |
V1 - AB |
|
17:00 - 18:00 |
HCY O9 keepertraining |
|
MV |
|
17:00 - 18:00 |
JJ Onder 10 |
Loet Soesman Robin Olthof |
V2 |
|
17:00 - 18:00 |
Jongens Onder 10-1 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Jongens Onder 10-2 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Meisjes Onder 10-1 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Meisjes Onder 10-2 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Meisjes Onder 10-3 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Meisjes Onder 10-4 |
|
V3 |
|
17:00 - 18:00 |
Meisjes Onder 10-5 |
|
V3 |
|
18:00 - 19:30 |
Jongens Onder 14-1 |
Sergio Matla Sjoerd Westdijk |
V3 - AB |
|
18:00 - 19:30 |
Jongens Onder 14-2 |
Movella Movella |
V3 - CD |
|
18:00 - 19:30 |
Jongens Onder 16-2 |
Kan de Jong Ruben Schipper |
V1 - CD |
|
18:00 - 19:30 |
Meisjes Onder 14-1 |
Lars Kruijdenberg Tijmen van Tongeren |
V1 - AB |
|
18:00 - 19:30 |
Meisjes Onder 16-3 |
Jonas van Dam |
V2 - AB |
|
18:00 - 19:30 |
Meisjes Onder 18-4 |
Olumide Somefun |
V2 - CD |
|
19:30 - 21:00 |
Dames Onder 25-2 |
Jean Olthof |
V3 - AB |
|
19:30 - 21:00 |
Dames Onder 25-3 |
Jos Zevenberg |
V3 - CD |
|
19:30 - 21:00 |
Jongens Onder 16-1 |
Lars Kruijdenberg Tijmen van Tongeren |
V1 - AB |
|
19:30 - 21:00 |
Jongens Onder 16-3 |
Ruben Lugtigheid Sem Snippert Tijs Korver |
V2 - CD |
|
19:30 - 21:00 |
Jongens Onder 18-2 |
Jan-Willem Schalkwijk Jonas van Dam |
V1 - CD |
|
19:30 - 21:00 |
Meisjes Onder 16-5 |
Robin Olthof |
V2 - AB |
|
21:00 - 22:30 |
Dames 30-1 |
Elsemieke Willems |
V1 - CD |
|
21:00 - 22:30 |
Dames 30-2 |
|
V1 - CD |
|
21:00 - 22:30 |
Heren 45-1 |
|
V3 - AB |
|
21:00 - 22:30 |
Heren 45-2 |
Robin Olthof |
V3 - CD |
|
21:00 - 22:30 |
Heren Onder 25-1 |
Tijmen van Tongeren |
V1 - AB |
|